FILMEZZUNK.HU
A mi kis falunk ügyefogyott Répa Sanyija a valóságban ILYEN sármos családapa - Mészáros Tibor

A mi kis falunk ügyefogyott Répa Sanyija a valóságban ILYEN sármos családapa

18333

A mi kis falunk ügyefogyott Répa Sanyija a valóságban ILYEN sármos családapa

A való életben ilyen sármos Mészáros Tibor! A Répa testvérek 2020-ban költöztek Pajkaszegre, Hevér Gábor és Mészáros Tibor kettőse jó pár olyan kalamajkába keveredik, amiket nem lehet kibírni hahotázás nélkül.

A mi kis falunk ügyefogyott Répa Sanyija a valóságban ILYEN sármos családapa - Mészáros Tibor

Hevér Gábor és Mészáros Tibor, azaz a Répa fivérek

Mészáros Tibor alakítja Sanyit a fiatalabbik Répa fivért. A kissé melák, ügyefogyott férfi ruhatárára aligha illik a divatos jelző, és erős dadogással beszél, ami nem kevés humorral fűszerezi meg az amúgy is vicces figurát. Megformálójával nem sok a közös köztük, a 43 éves színész a való életben tökéletesen formálja a szavakat, és sármos családapa.

A mi kis falunk ügyefogyott Répa Sanyija a valóságban ILYEN sármos családapa - Mészáros Tibor

Mészáros Tibor a valóságban borostát visel az arcán, és az öltözködési stílusa is teljesen más, mint Répa Sanyié

A hölgyrajongók azonban hiába ostromolják, jó ideje foglalt a szíve A mi kis falunk Sanyijának. Feleségével, a színésznő Krajcsi Nikolett-tel szerelem volt köztük első látásra. Egy szilveszteri bulin találkoztak, amint meglátták egymást a szórakozóhely üvegablakán keresztül, tudták, lesz közös jövőjük. Mostanra három gyermekük született, íme a népes család:

A mi kis falunk ügyefogyott Répa Sanyija a valóságban ILYEN sármos családapa - Mészáros Tibor

Ritka képeken a fiatal Csuja Imre: ennyire sármos volt nagy kedvencünk!

(Via Femina.hu)


Article Tags: · · · ·